logo

Copyright ©2018 Labser

Labser
Geç

Agilent Vial/Kapak/Septum/Screw/Crimp

Agilent Vial/Kapak/Septum/Screw/Crimp

Vial, Kapak ve Septum (HPLC, GC, HS, TOC için)

Kromatografik analizlerde kullanılan sarf malzemelerin kalitesi ve seçimi analiz hassasiyeti ve tekrarlanabilirliği gibi parametreleri doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple, kromatografide kullanılan örnek vialleri genellikle birinci sınıf hidrolitik cam veya yüksek saflıkta Polipropilen (PP) malzemelerden üretilmektedir.
 
Doğru septum seçimi kontaminasyonun engellenmesi, oto-örnekleyici ve iğne gibi cihaz parçalarının zarar görmemesi açısından son derece önemlidir. Oto örnekleyici modeli, septum materyalinin solvent ile kimyasal uyumluluğu ve sıcaklık dayanımı doğru septum seçiminde dikkate alınması gereken başlıca parametrelerdir. 

  • HPLC için şeffaf, amber vidalı ve crimp vialler
  • GC Headspace vialleri vidalı ve crimp
  • Insert Vialler
  • Kapak ve Septumlar
  • TOC Vialleri ve Kapak Septumları
  • Crimper ve DeCapper
  • Vial taşımak için rack

Farklı üretici firmalar tarafından üretilen cihazların oto örnekleyici kısımlarında kullanılan kapak, vial, septum gibi sarf malzemeler oto örnekleyicinin türüne göre farklılık göstermektedir.

Shimadzu, Agilent, Waters gibi farklı marka veya aynı markanın farklı cihaz türleri için oto örnekleyici uyumluluk tablosu analizlerde kullanılacak vial, septum ve kapak seçiminde kullanılabilir.

Vial Nedir? Neden Kullanılır?
COE borosilikat camdan üretilmiştir. Vialleri kullanmak, numunenizi koruyabilir ve analizinizin daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için gereksiz arıza sürelerini sınırlandırabilir. 
Numunenizi destabilize etme veya süzme işleminden korumak için kullanılır. 
Agilent marka Vial,Kapak ve Septumlar için teklif isteyiniz.