logo

Copyright ©2018 Labser

Labser
Geç

Türkiye`de bir ilk Yenilenmiş 2.el Cihazlar

Türkiye`de bir ilk Yenilenmiş 2.el Cihazlar

Türkiye`de bir ilk ‘Yenilenmiş 2.el Cihazlar’

Laboratuvarlarınız da kullanacağınız cihazların seçimi, çalışmalarınızdan alacağınız verimle doğrudan ilişkilidir.Cihazların, amacına uygun hizmet etmesi ve çalışmaların daha güvenli bir şekilde sonuçlanması için öncelikli olan işlem uygun cihaz seçimidir.

Yenilenmiş 2.el cihazlar;cihazın bir önceki sahibinden satın alınmış,kusurları giderilmiş, arızalı parçaları orijinal parçalar ile değiştirilip yenilenmiş,kullanılmayan fonksiyonları kullanılır hale getirilmiş ve yeniden ambalajlanmış cihazlardır.

Biz de,’Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hizmetleri Ltd. Şti.’ailesi olarak işinizi şansa bırakmamak ve tercihleriniz de size destek olmak adına bütçenize en uygun,çin malı ve hemen bozulmaya müsait, hatrı sayılır bir dayanıklılığı olmayan ürünler yerine Türkiye de bir ilk olan ‘Yenilenmiş 2.el Laboratuvar cihazları’ satışını gerçekleştiren firma olarak hizmet vermeye başladık.

Neden Yenilenmiş 2.el Cihaz Kullanmalıyım ?

Kullanılmayan cihazların atıl beklemesi yerine,uzman bir ekip tarafından uygun laboratuvar koşullarında yenilenmesi sayesinde hem ekonomiye katkı sağlanmış olur hem de ülkemiz de artan kurlar sebebi ile pahalılaşan cihazlara alternatif bir çözüm sunulmuş olur. Bunların yanı sıra yenilenmiş 2.el cihaz satın almak, kullanılmış 2.el bir cihaz satın almaya kıyasla oldukça avantajlıdır.Bunlardan en önemlisi;

Alım sırasında gireceğiniz risk.Kullanılmış 2.el bir cihaz aldığınız da hangi teknik sorunlarla karşılaşacağınızı bilmeden büyük bir risk alarak satın alırsınız fakat Yenilenmiş 2.el cihazlarımız da böyle bir risk mevcut olmamakla birlikte garanti kapsamında satın alıp sorunsuz kullanabilirsiniz.

Diğer bir avantajı ise, aldığınız sıfır cihazlar gibi yenilenmiş 2.el cihazlarda da kurulum+eğitim aldığınız fiyata dahildir.Ekstra bir masrafı olmamakla birlikte kurulum ve eğitim tarafımızca gerçekleştirilecektir.

En çok tercih edilme sebeplerinden bir diğeri de tabii ki ödenecek olan fiyat.Hem herhangi bir sorunu olmayan hem de performansıyla laboratuvarlarınız da güvenle ve yüksek verimle kullanacağınız yenilenmiş bir cihazı sıfırından çok daha uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Aşağıdan güncel stok listemize ulaşabilirsiniz.

 

Liquid Chromatography

Modules & Systems

Agilent 1100
Agilent 1200
Waters Alliance 2695
Waters Alliance 2795
Merck-Hitachi LaChrom
Shimadzu LC 2010
UPLC Waters Acquity
UPLC Waters Acquity H-Class (ÇOK YAKINDA!)
VWR LaChrom Ultra (ÇOK YAKINDA!)

 

LC/MS – LC/MS/MS

Agilent G6410B
Agilent G1946A
Agilent 6460 (ÇOK YAKINDA!)
AB Sciex API 3000 (ÇOK YAKINDA!)
AB Sciex API 4000 (ÇOK YAKINDA!)
Waters ZQ (ÇOK YAKINDA!)

 

Gas Chromatography

Agilent  / HP 6890A
Agilent / HP 6890 Plus
Agilent / HP 6890N
HP 6850
Thermo Trace 2000 Serie (ÇOK YAKINDA!)

 

GC/MS - GC/MS/MS

Agilent 6890N / 5973N
Agilent 7890A / 5975C
Perkin Elmer Clarus SQ8T (ÇOK YAKINDA!)

Atomic Absorption Spectroscopy

Graphite Furnace

Perkin Elmer AAnalyst 600
Varian SpectrAA 220Z

Flame

Varian SpectrAA 220
Varian SpectrAA 220 FS
Shimadzu AA 6300
Perkin Elmer AAnalyst 200
Perkin Elmer AAnalyst 400 (ÇOK YAKINDA!)

 

ICP–ICP/MS

Varian ICP-OES Vista Pro
Varian ICP-OES Vista MPX
Thermo ICP-OES iCAP 6300 (ÇOK YAKINDA!)
Perkin Elmer ICP-MS Nexlon 350X (ÇOK YAKINDA!)
Perkin Elmer ICP-MS Nexlon 300s (ÇOK YAKINDA!)
Thermo ICP-MS iCAPQ (ÇOK YAKINDA!)

 

Tüm büyük markaların yenilenmiş 2.el cihazları mevcut olup talep ettiğiniz veya listede yer almayan cihazlar ve modeller için bizlerle iletişime geçebilir,fiyat teklifi taleplerinizi iletebilirsiniz.