Labser

Copyright ©2018 Labser

Proje,Danışmanlık ve Anahtar Teslim Laboratuvar

Proje,Danışmanlık ve Anahtar Teslim Laboratuvar

Günümüzde tüm üretim firmalarının hem kendi ürünlerinin kalite kontrol ve Ar-Ge’si amacıyla hem de tedarikçilerden gelen hammaddelerin kontrolü amacıyla kapasiteli bir laboratuvara ihtiyacı vardır. Bunun yanı sıra pek çok hizmet sağlayan laboratuvar çeşitli kaynaklardan gelen numuneleri analiz ederek raporlama yapmaktadır.

Biyoeşdeğerlik, Gıda, Çevre, Ekotest ve Biyokimya gibi birbirinden farklı alanlarda da olsa tüm laboratuvarların tabi olduğu evrensel kalite kuralları söz konusudur. Türkak, DAR vb. akreditasyon verme yetkisine sahip kuruluşlardan akredite olmak, ISO /IEC 17025 gibi test ve kalibrasyon yapan laboratuvarların ya da ISO 15189 gibi tıbbi laboratuvarların şartlarına kavuşmak her laboratuvarın hedeflerindendir.

Bu süreçte elbette pek çok kriter söz konusudur. Laboratuvar boyasından tezgahta kullanılan materyale, çalışanların eğitim sertifikalarından, analitik cihazlardaki metodların validasyonlarına ve SOP’lerine kadar laboratuvarların değerlendirmesi gereken pek çok parametre bulunmaktadır.

Labser İleri Teknolojisi olarak, boş bir binanın akredite bir laboratuvara dönüşünceye kadar tüm ihtiyaçlarına cevap verecek yapılanlamayı hazırladık. Sağladığımız cihazlarla, yılların tecrübesi ve alanında uzman firmalarla işbirliği çerçevesinde gururla sunacağınız laboratuvarınızda partneriniz olmaya hazırız.