Labser

Copyright ©2018 Labser

GC JENERATÖRLERİ

GC JENERATÖRLERİ

Biz de Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hizmetleri Ltd. Şti. olarak Chromatec markasının piyasaya sunduğu Gaz kromatografileri,aksesuarları ve jeneratörlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz.Chromatec,sadece GC ve aksesuarları alanında uzmanlaşmayı amaç edindiği için diğer cihaz üreticilerinden sıyrılıp bu alanda en çok tercih edilen markalar arasına girmiştir. Gaz jeneratörleri; gaz tüpleri ve sıvı tanklarının kullanımına kıyasla daha güvenlidir.Yüksek basınçlı tüpleri kullanmaktan kaynaklanan güvenlik risklerini tamamen ortadan kaldırıp,daha yüksek saflıkta ve tekrarlanabilirliği çok daha yüksek ekonomik bir çözüm sunmaktadır.Kullanım kolaylığı,maliyeti ve güvenliği dolayısıyla da tüplerden çok daha fazla tercih edilmektedir.
Kullanıma hazır halde teslim edilir.Masa tipi bir görünüşe sahip olup,oldukça az yer kaplar.Mümkün olan en düşük ses seviyesinde çalışıp hem yerden tasarruf etmenizi hemde sessiz bir ortamda çalışmanıza olanak tanır.Bakımı da kurulumu kadar kolay olup siz kullanıcıları her bakımdan rahat ettirmeyi amaçlar.
Piyasadaki Çin malı jeneratörler dışında diğer tüm markalardan daha hesaplı, fiyat/performans bakımından çok daha başarılı olduğu konusunda da oldukça iddalıyız.
Sizde Chromatec jeneratörlerini deneyimlemek isterseniz bizlerle iletişime geçebilir,soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.