Labser

Copyright ©2018 Labser

DEMO LABORATUVARIMIZ

DEMO LABORATUVARIMIZ

En gelişmiş ve en yeni analitik teknolojilerini, gerek AR-GE gerekse Kalite Kontrol Laboratuvarlarında kullanılan yüksek teknolojili cihaz ve ekipmanları barındıran Uygulama Laboratuvarımız ve Demo Merkezimiz, mevcut ve potansiyel müşterilerimize eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

LABSER demo merkezinde analitik çözümlerimiz ve diğer ürünlerimizle uygulamalı deneyimler yaşayabilirsiniz. Numune analizi yaparak ve çeşitli donanımsal eğitimler alarak çalışmalarınızda üstün performansı ve kaliteyi yakalayabilir aynı zamanda satın alma kararınızı vererek karşılaştığınız analitik zorlukları aşmak için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Labser Laboratuvar Hizmetleri adından da anlaşılacağı üzere sadece eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekle kalmayıp aynı zamanda cihaz,sarf malzeme,yedek parça satışı, teknik servis ve destek hizmeti vererek laboratuvara dair tüm ihtiyaç ve taleplerinizi eksiksiz karşılamayı amaç edinmiştir. Sizler de demo laboratuvarımızı ziyaret etmek ve detaylı bilgiye erişmek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.