Labser

Copyright ©2018 Labser

LAMBDA 25 UV-VIS Spektrometresi

LAMBDA 25 UV-VIS Spektrometresi

Lambda 25 UV/VIS Spektrofotometre, Perkin Elmer Inc. şirketinin bir ürünüdür. Bu ihtiyaçlara uyan güvenilir ve sağlam bir sistemdir. Sistemin kullanımı basittir ve kullanıcılar çok az operatör eğitimi ile güvenilir sonuçlar elde edebilir. Temel özellikleri, geliştirilmesi kolay, basit ve sağlam yöntemlerdir. Bu, yöntemin yanlış gitmemesini sağlar. Bu, her seferinde hızlı ve güvenilir sonuçlar sağlayan idari testler de dahil olmak üzere çoğu düzenli UV/VIS uygulaması için ideal bir eşleşmedir.

Lambda 25, optimum stabilite sağlayan ve referansların gerçek zamanlı ölçümüne ve düzeltilmesine olanak tanıyan gerçek bir çift ışınlı çalışmaya sahiptir. 25 sistemi ayrıca 35/45'in aksine sıvı numunelerle sınırlı değildir ve katı, yarı katı, macun ve toz numuneleri bile kullanabilir. Lambda 25 sistemi, Peltier sıcaklık kontrolü, saha örneklemesi için fiber optik problar, otomatik lineer ünite değiştiriciler gibi en geniş örnekleme aksesuarları yelpazesini sunar.


PerkinElmer Lambda 25 UV/Vis Spektrofotometre, katılar, macunlar ve tozlar üzerinde ölçüm için en iyi çözümü sunar. Çift Işınlı Çalışmayı destekler. Değişken bant genişliği 0,5 nm ila 4 nm arasındadır. LAMBDA sistemlerinin kullanımı kolaydır ve operatörler için minimum eğitimle güvenebileceğiniz sonuçlar sunar. LAMBDA sistemini kullanarak basit, sağlam yöntemler geliştirmek ve bunları hata yapmadan uyguladığınızdan emin olmak kolaydır. Ve hangi LAMBDA sistemini seçerseniz seçin, günlük UV/Vis analizleriniz her zamankinden daha hızlı, daha basit ve daha güvenilir olacaktır.


Özellikler:


Dalga boyu aralığı 190-1100 nm
Ağırlık 25 kg (57 lbs.)
Dalga boyu absorbans aralığı
(doğrusallık 0.99r2) 3.2A
Dalga boyu doğruluğu ±0,1 nm
Kaçak ışık 220 nm'de %0,01
Bant genişliği 1 nm, sabit
Fotometrik doğruluk ±0,001 A
Boyutlar 65W x 56D x 23,3H cm (25 x 22 x 9″)
Uygulamalar Rutin UV/Vis testleri, Sıvı analizi, Farmakope ve düzenleyici testler